Vertexi taust

Vertex Investment OÜ loodi 2001 aastal, et pakkuda ettevõtjatele Euroopa Liidu toetuste taotlemise konsultatsiooni. Ajapikku on Vertexi teenused mitmekesistunud ja firma on muutunud täisteenust pakkuvaks konsultatsioonibürooks.

Vertexis on tähtsal kohal pikaajaline ja väärtustloov suhe oma klientidega. Alati on uusi väljakutseid kuhu ettevõtjad ja juhid Vertexi eksperte meeleldi kaasavad. Paljude klientidega tehakse tihedat koostööd alates Vertexi algusaastatest.

Meeskond ja võrgustik

Vertexi asutaja Andro Kullerkupp töötab juba teist dekaadi paljude ettevõtete juhtidega, aidates neil viia oma firmad veelgi edukamale kursile. Seda pole võimalik teha üksi, keegi pole kompetentne kõiges ja seetõttu on ajapikku Andro ümber kogunenud professionaalide võrgustik erinevatest valdkondadest. Vertexi ekpertide võrgustik on pühendunud Eesti ettevõtluse arengule tervikuna ja kõik selle liikmed usuvad, et parim tulemus on saavutatav just kivi haaval seda edukusmüüri ladudes.

Üheskoos on panustatud sadadesse ettevõtetesse, mille juhid on meile tunnustavalt öelnud, et me pakume neile rahulikku und. Meid nimetatakse tunnustavalt iga juhi unistuste meeskonnaks (dream team).

Koostöö toimib sel viisil, et meie kogenud konsultandid kuulavad ära kliendi soovid ning tuvastavad vajadused. Sellest lähtuvalt valitakse Vertexi spetsialistide võrgustikust just need inimesed, kes suudavad parimal viisil klienti aidata.