Blog

Hoiame teid kursis uusimate juhtimistrendidega ja juhime tähelepanu sageli esinevatele probleemidele organisatsioonides.Vertex on nüüd sertifitseeritud Smartsheet partner

2. jaan. 2022

Smartsheet võimaldab teil reaalajas tööd teha, projekte hallata, aruandlust esitada ja töövooge automatiseerida. Smartsheet aitab oluliselt tõsta tööprotsesside efektiivsust, kuid mitte ainult. Selle abil tekib täielik ülevaade olukorrast, väheneb inimese poolt tekitavate vigade arv ja asjad saavad õigel ajal lõpule viidud. Vertexis on eksperdid kes on eelkõige juhtimisnõustajad, kuid valdame samal ajal automatiseerimise ning digiteerimise võimalusi. Nüüd on Vertexis ka sertifitseeritud eksperdid, kes annavad teile nõu kuidas Smartsheetiga teie organisatsioonis protsesse digiteerida ja automatiseerida.

Loe edasi

Barking oli meie suurima tootlusega investeering 2020 aastal

Head uut aastat!

1. jaan. 2021

Soovin sulle uueks aastaks õigeid otsuseid, head tervist ja palju rõõmsaid hetki! 2020 aasta oli vinge stressitest, kas pole? Eks me oskame seda aastat paremini väärtustada alles mõne aja pärast tagasi vaadates.

Loe edasi

Mõista oma konkurentsieelist ja juhi oma edutegureid!

Tõhus juhtimisarvestus on konkurentsieelis

27. nov. 2020

Juhtimisarvestus on nagu näidikute paneel autojuhi jaoks. Autojuht näeb kas ta sõidab lubatud kiirusega, kuidas on koormatud mootor, mis on mootori töötemperatuur ja palju muud. Ettevõtte juhtimises on samuti vajalik jälgida peamiseid näitajaid, et olla pidevalt kursis ettevõtte funktsioneerimisega, eesmärkide täitmise progressiga ja muude kriitiliste näitajatega.

Loe edasi

Panusta turundusse ja arendusse, et olla valmis kui nõudlus taastub

Olgu laud kaetud kui uksed avatakse!

24. apr. 2020

Kui eelmisest majandussurutisest midagi õppida, siis sai selgeks, et just nüüd on vaja tegeleda tulevikku vaatavate tegevustega. Piltlikult öeldes katta lauda enne kui uksed avatakse. Eelmise kriisi ajal koondati turunduse ja müügiinimesi, peatati kliendisuunaliste protsesside arendustegevusi ja tootearendus.

Loe edasi

Kogu tarneahel püüab oma mahud taastada, mis hoiab ära majanduskriisi

Ettevõtjad usuvad majanduse kiiresse taastumisse

8. apr. 2020

Osades sektorites, eelkõige teeninduses ja turismis, on eriolukord tekitanud suure kriisi ja juba praegu lõpetavad paljud selle sektori ettevõtted tegevuse. Sektorid mida veab otseselt lõpptarbija nõudlus on hetkeolukorras kõige tundlikumad. Seejuures näiteks müük internetis on kasvanud jõuluaegsele tasemele. Alloleval skeemil on erinevate sektorite juhtide subjektiivne hinnang turumahtude kujunemise osas.

Loe edasi

Töötukassast saab taotleda palgakulude hüvitamist

Juhilt juhile – väljakutsed ja lahendused vol.3

1. apr. 2020

Esimeses kahes artiklis käsitletud teemad on tänaseni aktuaalsed, kuid nende rakendamisel põrkutakse spetsiifiliste teemadega nagu näiteks töövaidlused ja riiklikud toetused. Alljärgnevalt oleme välja toonud hetkel juhtide jaoks kõige kuumemad teemad.

Loe edasi

Sõltuvalt sektorist prognoositakse majandusseisakut 6-12 kuud

Juhilt juhile – väljakutsed ja lahendused vol.2

26. märts 2020

Eelmisel nädalal tõime välja juhtide poolt nimetatud kuus peamist väljakutset ja lahendust. Olukord muutub pidevalt ja esile kerkib uusi väljakutseid. Siinkohal toome välja sellel nädalal juhtidelt saadud kolm soovitust.

Loe edasi

Vertex pakub kriisijuhtimise nõustamist tasuta

Juhilt juhile – väljakutsed ja lahendused vol.1

21. märts 2020

Jagan sinuga kokkuvõtet, mida juhid on seoses eriolukorraga tekkinud probleemide lahendamiseks ette võtnud. Olen vestelnud mitmete firmajuhtidega ja nagu arvata võis, on igas firmas oma spetsiifiline väljakutse. Siiski võid saada ka sina siit ideid millele tähelepanu pöörata ja kuidas olukordi lahendada.

Loe edasi

Kui koosolekul kokku lepitud ülesanded sisestada Smartsheeti siis need enam ei unune

Kiire ja soodne lahendus tõhusa distantstöö juhtimiseks!

19. märts 2020

Kui sinu ettevõttes on tavapäraseks praktikaks koosolekute korraldamine siis võib see artikkel anda sulle mõtteainet oma praktika muutmiseks. Kui palju viibivad sinu inimesed koosolekutel? Kui sageli ilmneb, et koosolekul kokkulepitud tegevused on tegemata ja saate sellest teada alles järgmisel koosolekul? Uuringufirma Harris andmetel veedavad töötajad keskmiselt 4 tundi nädalas koosolekutel ja 4,6 tundi koosolekuteks ettevalmistades. 35% inimestest ütles, et koosolekud on ajaraiskamine. Kui lisame siia veel võimaluse distantstööks, siis koosolekute asendamine distantstöö digilahendustega võib ühe inimese kohta aastas vabastada sisuliseks töötegemiseks kuni 12 nädalat. See aga ei tähenda, et koosolekutest peaks täielikult loobuma, sest teatud juhtudel on oluline ühise mõtlemise protsess.

Loe edasi